031 - 33351600
شنبه تا چهارشنبه 9 الی 13/30 و 15 الی 18
پنجشنبه 9 الی 14

چاپ صنعتی تصویر سازان

دستگاه چاپ سیلک banner banner banner

دستگاه چاپ تامپو | چاپ روی خودکار

دستگاه چاپ تامپو درست مثل دستگاه چاپ سیلک از خانواده ی دستگاه های چاپ صنعتی است و کاربرد وسیع آن در هنر و صنعت نیازهای گسترده ای ایجاد کرده است.

دستگاه چاپ تامپو یا Pad Printing Machine به دلیل داشتن دستگاه های نیمه اتوماتیک اغلب در تیراژ های پایین مورد استفاده قرار میگیرد.

عملکرد کلی این نوع از چاپ بدین صورت است که ابتدا محصول مورد نظر را در قسمت مشخص شده ثابت کرده و با استفاده از پد قرار گرفته در دستگاه روی محصول فشار وارد میکنیم. در حین انجام این کار ممکن است محصول بر اثر فشار وارده خراب شود بنابراین باید برای آن فیکچر ساخته شود. اگر میخواهید اطلاعات بیشتری از این نوع چاپ بدست بیاورید و یا نمیدانید چاپ تامپو چیست به صفحه ی آشنایی با چاپ تامپو مراجعه کنید.

از پر استفاده ترین کاربردهای دستگاه چاپ تامپو میتوان به چاپ روی فلش مموری ، چاپ روی ظروف یکبار مصرف ، لوازم آشپزخانه ، چاپ روی خودکار ، قطعات حودرو ، لوازم التحریر ، چاپ روی درب نوشابه و بطری ، سر کلیدی و بسیار از موارد این چنین اشاره کرد.

این دستگاه دارای نمونه هایی مانند دستگاه چاپ دستی یا رومیزی و دستگاه چاپ دو رنگ می باشد. دستگاه چاپ تامپو دو رنگ همانطور که از نامش برداشت می شود بر خلاف دستگاه چاپ تامپو دستی یا رو میزی قابلیت استفاده از دو رنگ همزمان را دارد.

گروه صنعتی تصویر سازان فروشنده و وارد کننده ی انواع دستگاه های چاپ صنعتی مفتخر است اعلام کند که تمامی محصولات و خدمات این شرکت دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با انواع دستگاه چاپ تامپو مقالات این بخش را مطالعه کنید.

2,338 بازدید
9 خرداد 1397

دستگاه چاپ چهاررنگ کانوایر P4/C

دستگاه چاپ چهاررنگ کانوایر از انواع دستگاه های چاپ تامپو برای چاپ روی بطری ، چاپ روی ظروف یکبار مصرف ، چاپ روی انواع کالای پلاستیکی ، لوازم خانگی و موارد اینچنین بصورت ترکیبی کاربرد دارد.

دستگاه چاپ چهار رنگ شاتل
2,831 بازدید
2 خرداد 1397

دستگاه چاپ چهار رنگ شاتل

دستگاه چاپ چهار رنگ شاتل مدل P4/S از سری دستگاه های چاپ تامپو است. از دستگاه چاپ چهار رنگ شاتل جهت چاپ روی خودکار ، چاپ روی ظروف یکبار مصرف ، چاپ روی سرکلیدی و … استفاده میشود.

دستگاه چاپ تامپو تک رنگ
2,817 بازدید
25 اردیبهشت 1397

دستگاه چاپ تامپو تک رنگ

دستگاه چاپ تامپو تک رنگ P1 و دستگاه چاپ تامپو دو رنگ (PP) که در مقاله ی قبل معرفی کردیم از خانواده ی دستگاه های چاپ تامپو و صنعتی هستند که قابلیت چاپ از یک تا چهار رنگ را دارا می باشند.

دستگاه چاپ تامپو دو رنگ
4,807 بازدید
11 اردیبهشت 1397

دستگاه چاپ تامپو دو رنگ

دستگاه چاپ تامپو از خانواده ی دستگاه های چاپ صنعتی قابلیت چاپ همزمان دو رنگ را داراست. این دستگاه در چاپ هدایایی تبلیغاتی ، قطعات صنعتی ، لوازم التحریر و محصولات فلزی کاربرد دارد.

چاپ صنعتی

دستگاه چاپ روی پارچه

خرید دستگاه چاپ روی نایلون ، قیمت دستگاه چاپ روی پارچه ، خرید دستگاه چاپ سیلک و تامپو

اطلاعات تماس

آدرس : اصفهان جامی شرقی نبش کوچه 51 پلاک 247


ایمیل : tsz.print[at]gmail.com

وزارت ارشاد
0