دستگاه چاپ تامپو | چاپ روی خودکار - چاپ صنعتی تصویر سازان

دستگاه چاپ تامپو درست مثل دستگاه چاپ سیلک از خانواده ی دستگاه های چاپ صنعتی است و کاربرد وسیع آن در هنر و صنعت نیازهای گسترده ای ایجاد کرده است.

دستگاه چاپ تامپو یا Pad Printing Machine به دلیل داشتن دستگاه های نیمه اتوماتیک اغلب در تیراژ های پایین مورد استفاده قرار میگیرد.

عملکرد کلی این نوع از چاپ بدین صورت است که ابتدا محصول مورد نظر را در قسمت مشخص شده ثابت کرده و با استفاده از پد قرار گرفته در دستگاه روی محصول فشار وارد میکنیم. در حین انجام این کار ممکن است محصول بر اثر فشار وارده خراب شود بنابراین باید برای آن فیکچر ساخته شود. اگر میخواهید اطلاعات بیشتری از این نوع چاپ بدست بیاورید و یا نمیدانید چاپ تامپو چیست به صفحه ی آشنایی با چاپ تامپو مراجعه کنید.

از پر استفاده ترین کاربردهای دستگاه چاپ تامپو میتوان به چاپ روی فلش مموری ، چاپ روی ظروف یکبار مصرف ، لوازم آشپزخانه ، چاپ روی خودکار ، قطعات حودرو ، لوازم التحریر ، چاپ روی درب نوشابه و بطری ، سر کلیدی و بسیار از موارد این چنین اشاره کرد.

این دستگاه دارای نمونه هایی مانند دستگاه چاپ دستی یا رومیزی و دستگاه چاپ دو رنگ می باشد. دستگاه چاپ تامپو دو رنگ همانطور که از نامش برداشت می شود بر خلاف دستگاه چاپ تامپو دستی یا رو میزی قابلیت استفاده از دو رنگ همزمان را دارد.

گروه صنعتی تصویر سازان فروشنده و وارد کننده ی انواع دستگاه های چاپ صنعتی مفتخر است اعلام کند که تمامی محصولات و خدمات این شرکت دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با انواع دستگاه چاپ تامپو مقالات این بخش را مطالعه کنید.

دستگاه چاپ تامپو تک رنگ

دستگاه چاپ تامپو تک رنگ

admin
25 اردیبهشت 1397
18 بازدید

دستگاه چاپ تامپو تک رنگ P1 و دستگاه چاپ تامپو دو رنگ (PP) که در مقاله ی قبل معرفی کردیم از خانواده ی دستگاه های چاپ تامپو و صنعتی هستند که قابلیت چاپ از یک تا چهار رنگ را دارا می باشند. این دستگاه همانطور که از نامش برداشت میشود […]

دستگاه چاپ تامپو y70

دستگاه چاپ تامپو رومیزی مدل y70

admin
8 اردیبهشت 1397
42 بازدید

دستگاه چاپ تامپو رومیزی مدل y70 قابلیت چاپ هدایای تبلیغاتی ، قطعات صنعتی ، لوازم التحریر و محصولات فلزی را دارا میباشد. ویژگی های دستگاه مدل y70 سیستم چاپ مخزن ، رنگ بسته ، کنترل سرعت ، چاپ تک ضرب و …