دستگاه چاپ سیلک | چاپ روی پارچه و لیوان - چاپ صنعتی تصویر سازان

دستگاه چاپ سیلک یکی از پر کاربردترین دستگاه های چاپ صنعتی است که خود آن به دو بخش دستگاه چاپ سیلک دستی و دستگاه چاپ سیلک اتوماتیک تقسیم میشود.

همانطور که در مقاله ی چاپ سیلک چیست توضیح دادیم ، کار این نوع از چاپ در ابعاد گسترده ای در جریان است و هر روزه کاربرد آن در پوشاک ، صنعت و بسیاری از مشاغل دیگر نمای بیشتری پیدا میکند.

از کاربردهای آن میتوان به چاپ روی پارچه ، چاپ روی لیوان ، چاپ روی تیشرت و چاپ روی قاب گوشی و موبایل اشاره کرد.

دستگاه چاپ سیلک یا Screen Printing Machine دارای زیر شاخه های متعددی است و هر دستگاه آن در ابعاد و سایز بندی های متفاوتی ارائه میگردد.

از نظر اقتصادی به صرفه ترین دستگاه ها محسوب میشوند و بر خلاف انواع دیگر دستگاه های چاپ صنعتی در تیراژهای پایین نیز قابل استفاده هستند.

از برخی تجهیزات آن میتوان به قفسه خشک کن ، میز نور ، خشک کن UV و دستگاه چربی گیر اشاره کرد که میتوانید کاربرد هر کدام را در بخش مقالات چاپ صنعتی مطالعه کنید.

همچنین گروه صنعتی تصویر سازان فروشنده و وارد کننده ی انواع دستگاه های چاپ صنعتی مفتخر است اعلام کند که تمامی محصولات و خدمات این شرکت دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با انواع دستگاه چاپ سیلک مقالات این بخش را بخوانید.

دستگاه چاپ سیلک رومیزی

دستگاه چاپ سیلک رومیزی 20*30

admin
31 اردیبهشت 1397
4 بازدید

دستگاه چاپ سیلک رومیزی مدل LS300 P در ابعاد 20*30 چاپ را بصورت تک رنگ انجام میدهد و معمولاً در چاپ روی نایلون ، چاپ روی کاغذ ، چاپ روی لیبل ، چاپ روی سی دی و چاپ روی کارت های هوشمند استفاده میشود.

دستگاه چاپ سیلک JC-650F/R

دستگاه چاپ سیلک JC-650F/R در ابعاد 60*40

admin
10 اردیبهشت 1397
32 بازدید

دستگاه چاپ سیلک JC-650F/R قابلیت چاپ نایلون ، نایلکس،شیشه ، سرامیک ، فلز ، چوب و همچنین قابلیت چاپ سطوح مدور (گرد) مانند چاپ لوازم آرایشی ، بطری های نوشیدنی ، بطری های مواد شوینده ، فیلتر ماشین و …