چاپ صنعتی - چاپ صنعتی تصویر سازان

چاپ صنعتی را میتوان از گسترده ترین انواع چاپ در تمام دنیا دانست. تبلیغات روی خودکار ، پارچه نوشته ها ، نوشته های روی سطل و حتی متون ریز قطعات الکترونیکی بوسیله ی آن قابل انجام است.

چاپ صنعتی خود شامل انواع چاپ میشود که چاپ سیلک و چاپ تامپو جزو نام آشنا ترین آنهاست.

شما میتوانید لحظه ای به گستردگی این صنعت فکر کنید و کافیست در پاسخ به اینکه چاپ صنعتی چیست نگاهی به اطرف خود بیندازید! نقشی که روی تی شرت شما حک شده ، نام برندی که روی فلش مموری دیده میشود ، چاپ ظریفی که نایلون روی خود دارد و حتی تبلیغات روی سر کلیدی تنها قسمتی از درگیر شدن ما با این صنعت است.

گروه صنعتی تصویر سازان از سال 1386 در این عرصه فعالیت میکند و مفتخر به جلب رضایت مشتریان خود بوده است. لازم به ذکر است این شرکت در بیشتر نمایشگاه های چاپ حضوری فعال داشته است.

مقاله های این بخش جهت آشنایی کامل شما با چاپ صنعتی تهیه شده و بازتابی از ساعت ها تلاش و تجربه اند.

دستگاه مهرسازی

دستگاه مهرسازی

admin
19 اردیبهشت 1397
49 بازدید

امروزه سرعت و دقت در مهرسازی حرف اول را میزند به همین دلیل همواره دستگاه های مهر سازی جدیدی به بازار عرضه میشود. دستگاه های مهرسازی به دو صورت اتوماتیک و ساده در دسترس هستند.

ملزومات چاپ تامپو

ملزومات چاپ تامپو

admin
17 اردیبهشت 1397
123 بازدید

خلاصه ای از ملزومات و خدمات چاپ تامپو شامل رنگ ها ، پد ، فولاد ، کلیشه ، اسید و لاک و مواد حساس که همانطور که در مقاله ی ملزومات چاپ سیلک گفته شد شامل مواردی است که در طی انجام چاپ مورد نیاز است.

ملزومات چاپ سیلک

ملزومات چاپ سیلک

admin
16 اردیبهشت 1397
121 بازدید

ملزومات چاپ سیلک از اصلی ترین بخش های این چاپ است و بدون استفاده از لوازم چاپ سیلک نمی توان چاپی انجام داد. همانطور که در مقاله ی چاپ سیلک چیست به ملزومات چاپ سیلک اشاره ای داشتیم در این مطلب نیز به آن خواهیم پرداخت. رنگ های چاپ سیلک […]

نمونه چاپ سیلک روی پارچه

نمونه های چاپ سیلک

admin
2 اردیبهشت 1397
120 بازدید

در صنعت چاپ ، قطعات صنعتی و سطوح گرد بدلیل کیفیت بالای چاپ ، ثبات رنگ و هزینه چاپ مناسب از چاپ سیلک استفاده میکنند. دیدن نمونه چاپ سیلک شما را هرچه بیشتر با این نوع از چاپ آشنا خواهد کرد.