031 - 33351600
شنبه تا چهارشنبه 9 الی 13/30 و 15 الی 18
پنجشنبه 9 الی 14

چاپ صنعتی تصویر سازان

دستگاه چاپ سیلک banner banner banner

چاپ صنعتی

چاپ صنعتی را میتوان از گسترده ترین انواع چاپ در تمام دنیا دانست. تبلیغات روی خودکار ، پارچه نوشته ها ، نوشته های روی سطل و حتی متون ریز قطعات الکترونیکی بوسیله ی آن قابل انجام است.

چاپ صنعتی خود شامل انواع چاپ میشود که چاپ سیلک و چاپ تامپو جزو نام آشنا ترین آنهاست.

شما میتوانید لحظه ای به گستردگی این صنعت فکر کنید و کافیست در پاسخ به اینکه چاپ صنعتی چیست نگاهی به اطرف خود بیندازید! نقشی که روی تی شرت شما حک شده ، نام برندی که روی فلش مموری دیده میشود ، چاپ ظریفی که نایلون روی خود دارد و حتی تبلیغات روی سر کلیدی تنها قسمتی از درگیر شدن ما با این صنعت است.

گروه صنعتی تصویر سازان از سال 1386 در این عرصه فعالیت میکند و مفتخر به جلب رضایت مشتریان خود بوده است. لازم به ذکر است این شرکت در بیشتر نمایشگاه های چاپ حضوری فعال داشته است.

مقاله های این بخش جهت آشنایی کامل شما با چاپ صنعتی تهیه شده و بازتابی از ساعت ها تلاش و تجربه اند.

تجهیزات چاپ سیلک
220 بازدید
13 تیر 1397

تجهیزات چاپ سیلک

تجهیزات چاپ سیلک در واقع ابزار آلات و دستگاه هایی هستند که بدون آنها چاپ سیلک انجام نمیشود. در ادامه تجهیزات چاپ سیلک را بررسی خواهیم کرد.

112 بازدید
3 تیر 1397

ملزومات چاپ طلاکوب – رول طلاکوب

همانطور که در بخش ملزومات چاپ سیلک و ملزومات چاپ تامپو اشاره کردیم ملزومات و خدمات از اصلی ترین بخش های هر نوع از چاپ است و بدون آن چاپی صورت نمیگیرد.

دستگاه مهرسازی
4,815 بازدید
19 اردیبهشت 1397

دستگاه مهرسازی

امروزه سرعت و دقت در مهرسازی حرف اول را میزند به همین دلیل همواره دستگاه های مهر سازی جدیدی به بازار عرضه میشود. دستگاه های مهرسازی به دو صورت اتوماتیک و ساده در دسترس هستند.

ملزومات چاپ تامپو
318 بازدید
17 اردیبهشت 1397

ملزومات چاپ تامپو

خلاصه ای از ملزومات و خدمات چاپ تامپو شامل رنگ ها ، پد ، فولاد ، کلیشه ، اسید و لاک و مواد حساس که همانطور که در مقاله ی ملزومات چاپ سیلک گفته شد شامل مواردی است که در طی انجام چاپ مورد نیاز است.

چاپ صنعتی

دستگاه چاپ روی پارچه

خرید دستگاه چاپ روی نایلون ، قیمت دستگاه چاپ روی پارچه ، خرید دستگاه چاپ سیلک و تامپو

اطلاعات تماس

آدرس : اصفهان جامی شرقی نبش کوچه 51 پلاک 247


ایمیل : tsz.print[at]gmail.com

وزارت ارشاد
0