تجهیزات چاپ سیلک

تجهیزات چاپ سیلک در واقع ابزار آلات و دستگاه هایی هستند که بدون آنها چاپ سیلک انجام نمیشود. در ادامه تجهیزات چاپ سیلک را بررسی خواهیم کرد.

تجهیزات چاپ سیلک

دستگاه چربی گیر

دستگاه چربی گیر قبل از مرحله ی چاپ استفاده میشود. این دستگاه قادر است کالا را از هرگونه آلودگی ، چربی و هرچیزی که در روند چاپ مشکل ایجاد میکند پاکسازی کند.

 

خشک کن قفسه

قفسه خشک کن

قفسه خشک کن از دیگر تجهیزات چاپ سیلک است. همانطور که در مقاله ی چاپ سیلک گفتیم قفسه خشک کن یکی از به صرفه ترین روش های خشک کردن است. بوسیله ی این دستگاه میتوانید طرح های چاپ شده روی نایلون و دیگر کالاها را به سرعت خشک کنید.

 

خشک کن حرارتی

خشک کن UV

خشک کن UV (یو وی) یا حرارتی مشابه قفسه خشک کن کار خشک کردن را انجام میدهد. برخلاف خشک کردن دستی کالا و یا قفسه خشک کن بوسیله ی این دستگاه شما با نهایت سرعت کار خشک کردن را انجام میدهید. تثبیت رنگ ، داشتن نوار نقاله و سرعت عمل از ویژگی های اصلی استفاده از این دستگاه می باشد.

 

 

میزنور تجهیزات چاپ

میز نور

میز نور برای ساخت شابلون سیلک و کلیشه تامپو استفاده میشود.

 

از دیگر تجهیزات چاپ سیلک میتوان به برد دستگاه ، ضربه گیر ، کاردک و پارو و جک پنوماتیک اشاره کرد. برای خرید و آشنایی بیشتر با محصولات میتوانید با گروه صنعتی تصویر سازان تماس بگیرید و یا به فروشگاه تصویر سازان مراجعه کنید.